Polimer plyonkalarni ishlab chiqarish
«DOVON» MChJ 2017 yil 15-17 mart kunlari “O’zekspomarkaz” binosida o’tkaziladigan Xalqaro sanoat ko’rgazmasida ishtirok etishini xabar qiladi
«DOVON» MChJ 2017 yil 15-17 mart kunlari “O’zekspomarkaz” binosida  o’tkaziladigan Xalqaro sanoat ko’rgazmasida ishtirok etishini xabar qiladi
«DOVON» MChJ 2017 yil 15-17 mart kunlari “O’zekspomarkaz” binosida  o’tkaziladigan Xalqaro sanoat ko’rgazmasida ishtirok etishini xabar qiladi.
Ko’rgazma mavzusi:
«InterPackExpo» – Qadoqlash sanoati uchun texnologiyalar va uskunalar. Tayyor mahsulotni omborga joylashtirish va saqlash.
«UzChemPlastExpo» – Kimyo. Plastmassa. Laboratoriya va tahlillar. Barcha manfaatdor shaxslarni ko’rgazmaning birinchi pavilonida joylashgan stendimizga taklif etamiz. Qo’shimcha ma’lumotlar uchun quyidagi raqamga murojaat qilishingiz mumkin: +998909292264

ООО «DOVON» принимает участие в Международной промышленной выставке, проводимой 15-17 марта 2017 года в здании «Узэкспоцентр»
ООО «DOVON» принимает участие в Международной промышленной выставке, проводимой 15-17 марта 2017 года   в здании «Узэкспоцентр»
ООО «DOVON» сообщает о том, что с 15-17 марта 2017 года принимает участие в Международной промышленной выставке, проводимой в здании «Узэкспоцентр».
Тема выставки:
«InterPackExpo» –Технологии и оборудование для упаковочной промышленности. Складирование.
«UzChemPlastExpo» – Химия. Пластмасса. Лаборатория и аналитика
Всех заинтересованных лиц приглашаем на выставку к нашему стенду, находящемуся в первом павильоне. За дополнительной информацией обращайтесь по телефону: +998909292264